530 842 583
UPADNIJ, ABY POWSTAĆ
- Z CZYSTYM KONTEM

Upadłość kosumencka

Upadłość konsumencka to nowy, rewolucyjny mechanizm prawny, pozwalający na umorzenie wszystkich Twoich długów, w tym kredytów i pożyczek, których nie jesteś w stanie spłacać mimo starań w tym zakresie ,np. z powodu utraty pracy, choroby, ciężkiej sytuacji rodzinnej lub nagłych zdarzeń losowych. Efektem prawidłowo przeprowadzonego postępowania upadłościowego jest całkowite zwolnienie z długów, które na co dzień nie dają Ci spokoju. W ten sposób otrzymujesz drugą szansę, by zacząć wszystko od nowa - z czystym kontem.

Nasze doświadczenie

Nasz zespół tworzą specjaliści od wielu lat stosujący przepisy polskiego prawa upadłościowego i procedury sądowej. Swoje doświadczenie opieramy na prowadzonych postępowaniach w Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej, które posiadały stosowne regulacje w tym zakresie już dużo wcześniej. Dzięki codziennej pracy w sądzie i kancelariach prawnych oraz współpracy z syndykami wiemy jak skutecznie przeprowadzić proces upadłościowy od skompletowania dokumentów i złożenia rzetelnego wniosku – aż do umorzenia wszystkich Twoich długów.

Zgłoś się po pomoc

Zgłoś się po pomoc już teraz. Pamiętaj! Im szybciej zgłosisz wniosek o upadłość od chwili kiedy przestałeś spłacać długi, tym większa szansa na umorzenie Twoich zobowiązań. Pomożemy Ci bezboleśnie i bezpiecznie ogłosić upadłość, abyś mógł powstać z czystym kontem - i zaczął życie na nowo.